Hakkımızda

PASİFİK FITNESS'A HOŞGELDİNİZ

Tarkan Duymaz'a ait TD Atlas Ltd ve Pasifik Sağlık Merkezi adı altında iki şirket bulunmaktadır.

2001 yılında Pasifik Fitness & Spa Club markası ile ilk şubesini ETİLER’ de açan TD Atlas Group Of Companies; kısa süre içerisinde, beş yıldızlı otellerle spa ve spor merkezlerinde konsept çalışmaları yaparak, sektördeki yerini almıştır.

Bugün  TD Atlas Group of Companies adı altında birleşen  Pasifik Fitness , Carrera Fitness & Spa Bellevue ve Amatrra Spa sektöre getirdiği hizmet odaklı yaklaşımı ve sunduğu farklı konseptlerle liderliğini korumaktadır.

Pasifik Fitness ; Divan Residence at Bomonti Plaza ve Mercure Hotel Istanbul City Bosphorus ve rezidanslarında hem kendi hemde otel misafirlerini ağırlamaktadır. Yakın zamanda açılacak olan 5. Levent projesi ile yerleşim ağını daha da genişletmektedir.

Carrera Fitness & Spa Bellevue ise şehrin merkezi Etilerde 2500m2'lik  alanda Bellevue Residences managed by Kempinski  içerisinde yer almaktadır.

Amatrra Spa ise uzakdoğu esintilerinin oryantal ezgilerle birleştiği özel wellness konseptini 7 şube ile misafirlerine sunmaktadır.

Td Atlas grup 2017 yılında 3 yeni projeyle İstanbul Asya yakası ve yurtdışında hizmet  vermek üzere hazırlanmaktadır.

MİSYONUMUZ

SPA ve Fitness sektöründe, markasını sektör lideri haline getirmek ve gerekli olan hizmet ihtiyacını karşılamak için; kalite, ekipman ve personel performanslarını, doğru yatırımlar ve hizmet içi eğitimler ile en üst seviyede karşılayarak misafirin en doğru hizmeti almasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Spa ve Fitness sektörünün liderliğini elinde tutarak tüm Türkiye’ nin aynı standartlarda ulaşabileceği, değişime açık şubeler zinciri yaratmak, dünya standartlarını temel alarak ülkemize getirilmesinde öncü olabilmek için; sürekli yenilenen ve yaptığı yatırımlar ile zirvede olan kurumsal bir firma yaratmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sektöre yapılacak yeni yatırımlar ile Spa ve Fitness’ ı dünya standartlarında takip edip, yeni trendlerin ülkemize gelmesi için sektörün liderliğini elinde bulundurmak.

Çalışanlarımızın; gelişiminin ve sürekliliğinin devamlı olması için; sosyal hakların korunduğu, huzurlu bir ortamda, saygı çerçevesinde misafir memnuniyetine yönelik, konusunda uzman ve yetiştirilmek üzere personeller istihdam etmek.

Spa ve Fitness konusunda prototip bir kulüp kurarak, çok şubeli bir şekilde tüm Türkiye’ ye tek bir standartla hizmet verilmesini sağlamak.

Misafirlerin sektöründe lider güvenilir bir marka ile hijyen şartlarına uygun keyifle huzur alacakları, sosyalleşebilecek bir ortamı tek bir çatı altında kullanmalarını sağlamak.

Devletin SPA ve Fitness sektörüne olan yatırımları teşvik etmesi için dernekleşme ve federasyonlaşma konusuna öncülük ederek misafire en uygun fiyatla en yüksek kalitedeki hizmeti sunabilmek düşüncesinden hareket ile Kalite Yönetim Sisteminin performansını sürekli iyileştirmek.